Naprawa turbosprężarek (turbin) – Gdynia (pomorskie)

Regeneracja turbosprężarek w Gdyni

Gdynia to miasto na prawach powiatu znajdujące się w województwie pomorskim, nad Morzem Bałtyckim. Jest jednym z miast, wchodzących w skład Trójmiasta. Mieszka w nim około 247 600 mieszkańców. Od początku istnienia miasta, Gdynia związana jest gospodarczo z morzem. Rozwija się w niej przemysł portowo-stoczniowy, spożywczy, a także sektor finansowy, bankowy i kilka innych. W Gdyni stale rozwija się również kultura. Mieści się tam wiele teatrów, galerii i muzeów. Zachęcamy wszystkich mieszkańców tego pięknego miasta do skorzystania z usług firmy Bosch Service Pawlik. Jesteśmy zespołem profesjonalistów zajmujących się regeneracją turbosprężarek. Wyróżnia nas ponad dwudziestoletnie doświadczenie. Regeneracja turbiny jest opłacalna i stosunkowo niedroga w porównaniu do zakupu nowej. Przy właściwej eksploatacji, naprawiona turbina posłużyć może jeszcze przez wiele lat. Nasz warsztat zajmuje się regeneracją turbosprężarek różnych producentów. Pracujemy w oparciu o oryginalne części firmy Melett. Tanim, chińskim podróbkom mówimy zdecydowane „nie”. W swojej pracowni mamy stoły probiercze Boscha i wyważarki Schenck. Na każdą turbinę udzielamy 12-miesięcznej gwarancji. Wystawiamy także protokół z wyważania. Jeśli nie możesz odwiedzić nas osobiście w naszym warsztacie, proponujemy, abyś wysłał turbinę pocztą lub kurierem. Zachęcamy do prześledzenia naszej strony internetowej. Znajdziesz na niej wiele pomocnych informacji. W zakładce „kontakt” podany jest numer kontaktowy do naszego warsztatu.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców dzielnic: Cisowa, Pustki Cisowsie-Demptowo, Chwarzno-Wiczlino, Dąbrowa, Wielki Kack, Mały Kack, Karwiny, Witomino Leśniczówka, Witomino Radiostacja, Orłowo, Redłowo, Wzg. św. Maksymiliana, Działki leśne, Grabówek, Śródmieście, Oksywie, Obłuże, Babie Doły, Pogórze, Chylonia, Leszczynki.

Autoryzowany Warsztat Melett 2015

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie w godzinach 08:00 - 17:00

 

TURBO SERWIS

Przykładowy adres:

81-231 Gdynia
województwo pomorskie

Numer telefonu: 609-707-060

naprawa turbiny


Ostatnie artykuły:
Obsługujemy całą Polskę:

Tagi:


  • »Gdynia, regeneracja turbosprężarek Gdynia, regeneracja turbin Gdynia, naprawa turbosprężarek Gdynia, turbosprężarka Gdynia, regeneracja turbosprężarki Gdynia, turbosprężarki Gdynia, regeneracja turbiny Gdynia, naprawa turbin Gdynia, turbosprezarki Gdynia, regeneracja turbosprezarek, naprawa turbiny, turbosprężarka regeneracja, turbiny, koszt regeneracji turbiny

Naprawa Turbosprężarek

ul. KEN 20

37-450 Stalowa Wola, woj. podkarpackie

tel. 609 707-060

pawlik.sw@bosch-service.pl

100% Zaufania